Instytut

Z uwagi na rozprzestrzenianie się wirusa SARS-CoV-2 Rektor Uniwersytetu Zielonogórskiego podjął następujące decyzje w sprawie: przeprowadzania zdalnych zaliczeń i egzaminów, zdalnych egzaminów dyplomowych, praktyk.

Komunikat

Aktualne informacje i zalecenia dotyczące Koronowirusa COVID-19. Publikowane na tej stronie informacje to oficjalne komunikaty WHO, Instytucji Rządowych RP oraz Uniwersytetu Zielonogórskiego. 

Zarządzenie nr 50 Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego zobowiązuje pracowników UZ prowadzących zajęcia do sporządzenia informacji o sposobie i formie kształcenia na odległość.

Pracownicy Instytutu Inżynierii Materiałowej i Biomedycznej systematycznie umieszczają materiały dydaktyczne w zakładce dla studentów oraz wszelkie informacje na temat prowadzonych zajęć. 

Propozycja Centrum Komputerowego na realizację zdalnego nauczania - link. Materiały dydaktyczne pracowników Instytutu Inżynierii Materiałowej i Biomedycznej będą również sukcesywnie umieszczane w zakładce DLA STUDENTÓW

Mapa

Kontakt

Instytut Inżynierii Materiałowej i Biomedycznej

Sekretariat

tel.: 683282273

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uniwersytet Zielonogórski

ul. Prof. Z.Szafrana 4

65-516 Zielona Góra

Wykorzystujemy ciasteczka tylko do celów statystycznych i dopasowania treści. Czytaj więcej