Konferencje

Zaproszenie do udziału w VI Kongresie Profesjologicznym – II FORUM NAUKI O PRACY / 23 – 24 czerwca 2022.

I część Kongresu odbyła się on-line 18 listopada 2021 r. Ze względu na znaczne zainteresowania problemami, które zostały wstępnie przedstawione oraz jednodniowy okres debat problematyka, którą poruszamy wymaga szerszego omówienia.

Regulamin Kongresu

Zgłoszenie udziału w Kongresie - plik .docx

Wstępna ramowa organizacja Kongresu

Zaproszenie do udziału w VI Kongresie Profesjologicznym – I FORUM NAUKI O PRACY / 18 listopada 2021.

Uwzględniając Państwa propozycje zmieniamy termin Kongresu - Forum na dzień 18 listopada br. za zmiany przepraszamy. Proszę o przesłanie zgłoszeń i prac do 1 listopada br. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jednocześnie informuję, że 15 listopada prześlemy Państwu link do spotkania oraz plan wystąpień. Wszystkie informacje dotychczas przesłane (poza datą spotkania) są aktualne. 

Regulamin Kongresu

Zgłoszenie udziału w Kongresie - plik .docx

Wstępna ramowa organizacja Kongresu

II Międzynarodowa Konferencja Online EMSET 2021, odbędzie się w dniach 10-11 czerwca 2021 r. Materiały Inżynierskie Bezpieczeństwo – Środowisko – Technologia (Engineering Materials Safety – Environment – Technology)

Mapa

Kontakt

Instytut Inżynierii Materiałowej i Biomedycznej

Sekretariat

tel.: 683282273

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uniwersytet Zielonogórski

ul. Prof. Z.Szafrana 4

65-516 Zielona Góra

Wykorzystujemy ciasteczka tylko do celów statystycznych i dopasowania treści. Czytaj więcej